ƒσяυм-ül gєηçℓιk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ƒσяυм-ül gєηçℓιk

Gençlik Foumları

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

klasik erkek yalanları

4 posters
YazarMesaj
MeRVe-1
Moderatör
Moderatör
MeRVe-1

klasik erkek yalanları Empty
MesajKonu: klasik erkek yalanları   klasik erkek yalanları Icon_minitimePerş. Ağus. 30, 2007 12:55 pm

Klasik erkek yalanları
1- Kimsenin yanında kendimi bu kadar rahat hissetmemiştim (Bir sonraki söz muhtemelen "biraz daha yaklaşsana" olacaktır..)

2- Sana aşık oldum, ben kolay kolay aşık olmam sen çok özelsin fistık (Amigo paketindeki yüzlerce fıstıktan birisin mi dedi acaba?)

3- Senin uğruna birçok kötü alışkanlığım ve huyumdan feragat edebilirim (Her hakkın saklı kalsın bebek ben almiyim güle güle)

4- Aramızdaki ilişkiye bence bir isim koymayalım güzelim, bunu zaman gösterecektir, zaten seni sevgilim diye ailemle tanıştırdığım zaman seninle evlenirim (Modern ilişki güzelim oyalıyor aslında... şutla gitsin)

5- Biz birimiz için doğru insanlarız ama şartlar ve zaman yanlış (Palavra sıkıyor)

6- Benden önce kaç kişiyle olduğun benim için önemsiz gerçekten..önemli olan biziz. (Kuyruklu yalan hiç sebepsiz kendiliğinden bunu soruyor ya da söyluyorsa boynuzu hakediyor demektir)

7- Bebek....(Var ya kaçar gibi uzaklaşın hemen çünkü ucuz filmlerdeki hatunlarla kırıştırıyor sanırsınız)

8) Şunlara bak ,sırf bacaklar...ben kadının aklı olanını severim. Ne o sırf görüntü barbie gibi alıp karşıma seyredecek ama konuşamıyacaksam neye yarar? (Dikkat edin sokakta kimlere ağzının suyu akarak bakıyor)

9) Yanlış anlama sakın, işlerim çok yoğun yoksa tüm vaktimi seninle geçirmek istediğimi biliyorsun değil mi?

10) Söz verdiğimi biliyorum ama son anda bir işim çıktı, ama aklımda hep sen olacaksın sevgilim (Aklımda sen ?!, elimde bira yanımda kankalar ve karşımda bizim takımın ilk 11'i)

11) Tamam anlaştık oraya kesin gideceğiz. Ama önceden plan yapmayı sevmiyorum biliyorsun ya son anda bir terslik çıkarsa (Ki, mutlaka çıkacaktır bu laftan sonra... planlanmış bir terslik hem de...)
Rap_Man_C_Man
ѕιтє тαηяιѕι
ѕιтє тαηяιѕι
Rap_Man_C_Man

MesajKonu: Geri: klasik erkek yalanları   klasik erkek yalanları Icon_minitimePerş. Ağus. 30, 2007 4:41 pm

yalan hepsi ya herkez böyle degildir Very Happy
MeRVe-1
Moderatör
Moderatör
MeRVe-1

MesajKonu: Geri: klasik erkek yalanları   klasik erkek yalanları Icon_minitimePerş. Ağus. 30, 2007 7:46 pm

tabi kısların konusuna gelince yalan olmuo... evet bazıları doğrudur...Smile Smile Smile
crazycoqverror
Avare

MesajKonu: Geri: klasik erkek yalanları   klasik erkek yalanları Icon_minitimeCuma Ağus. 31, 2007 5:12 pm

bence hiç inkar etmeyelim aralarında doğrularıda var tabi.
MeRVe-1
Moderatör
Moderatör
MeRVe-1

MesajKonu: Geri: klasik erkek yalanları   klasik erkek yalanları Icon_minitimeCuma Ağus. 31, 2007 5:21 pm

zuhahahahha sonunda kabul eden birisi çıktı.. Very Happy Very Happy Very Happy
...:hande:...
deneme mod.
deneme mod.
...:hande:...

MesajKonu: Geri: klasik erkek yalanları   klasik erkek yalanları Icon_minitimeC.tesi Eyl. 01, 2007 8:41 pm

bunlarada adammı diğolar canım palavracı alayı ((sözüm meclisden dışarı))
Rap_Man_C_Man
ѕιтє тαηяιѕι
ѕιтє тαηяιѕι
Rap_Man_C_Man

MesajKonu: Geri: klasik erkek yalanları   klasik erkek yalanları Icon_minitimeC.tesi Eyl. 01, 2007 8:43 pm

merve milletin adindan byle konulara bari msj yazma ya :: Very Happy
MeRVe-1
Moderatör
Moderatör
MeRVe-1

MesajKonu: Geri: klasik erkek yalanları   klasik erkek yalanları Icon_minitimePaz Eyl. 02, 2007 2:22 pm

yha olum sinir etmeyin bei bu kounyu valiyle konuştum.. hatta fatihlede veliyi konuşturdum inanmıosan al msnsi karizma-fatih-@hotmail.com allahım yha.....

klasik erkek yalanları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-