ƒσяυм-ül gєηçℓιk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ƒσяυм-ül gєηçℓιk

Gençlik Foumları

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bu mektubu yazdıktan sonra öldü

2 posters
YazarMesaj
drummer
Misafir

bu mektubu yazdıktan sonra öldü Empty
MesajKonu: bu mektubu yazdıktan sonra öldü   bu mektubu yazdıktan sonra öldü Icon_minitimeÇarş. Ağus. 29, 2007 1:51 pm

1994 yılında çağ açmış ve korkunun baya ilerlemiş bi esas günlerinde londradaydım iş için gittim londra da son günlerde kendimi hiç iyi hissetmiyordum arkadaşlarım dan patronumdan karımdan ve çocuklarımdan bile nefret ediordum yani kısacası hayatttan nefret ediordum bu olay olasıya kadar böle olmuştu oay şuydu:
bir gün evden çıktım ve karanlığa bir yolculuk yapmak istedim tam londra nın ünlü antifus mezarlının önünden geçtim,çok korkuyordum sanki ben gitmiormuşum gibi içimde kötü bişi bni mezarlığın önünden geçirdi tam mezarlığın çıkışında bir yüzü güzel çok güzel bi kız gördüm ve benim arabama otostop çekmişti ve kızı arabama aldım bana ilerdeki londra güzel evler mekanında ineceğini söledi.tam londra kasabasında bi evin orada tmm dedim ve arkama baktığımda kız yoktu.sanki hayalet olup uçmuştu o evin oraya gittim kapıyı yaşlı bi kadın açtı bana şöle dedi:o 1882 de ölmüş oldunu söledi ve her gün çekermiş otostopu ama bir türlü varamazmış o eve ardından diğer gün aynı kız yine otostop çekmiş ama bu sefer kız adamı yiyerek öldürmüş nedeni bilin miyor.
Rap_Man_C_Man
ѕιтє тαηяιѕι
ѕιтє тαηяιѕι
Rap_Man_C_Man

MesajKonu: Geri: bu mektubu yazdıktan sonra öldü   bu mektubu yazdıktan sonra öldü Icon_minitimeÇarş. Ağus. 29, 2007 7:10 pm

bence adam sizofreni gerisi yalan Very Happy
7ender
ѕιтє тαηяιѕι
ѕιтє тαηяιѕι
7ender

MesajKonu: Geri: bu mektubu yazdıktan sonra öldü   bu mektubu yazdıktan sonra öldü Icon_minitimePerş. Ağus. 30, 2007 10:10 am

yaw akın ben sana hani varya bunu 13 kişiye dağıtın dio onu gönderdimmi sana
http://veliceylanveli.spaces.live

bu mektubu yazdıktan sonra öldü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» sadece ikna mektubu
» reddedildikten sonra karizma yapmak :D